Conform de wetgeving bescherming van persoonsgegevens bieden wij jou ons Privacy & Cookie beleid aan. Dit beleid geldt voor alle services die wij als bedrijf verlenen.

OK
Nieuwsbrief  0521-851255

‘Samen eruit halen wat er in zit’

Vanuit de visie: iedereen is uniek, doet mee en mag er zijn. Je bent goed zoals je bent!

Team

Ontmoet het team

Bij Auti-start werkt een gedreven en betrokken team dat zich dagelijks inzet voor de gezinnen waar zij mee werken. Met de resultaten in gedachten wordt de behandeling en begeleiding uitgevoerd waarin ontwikkeling optimaal gestimuleerd wordt. Het team kent hun eigen vakmanschap welke zij dagelijks met passie tot uitvoering brengt.

Raad van bestuur

Omega groep

Bestuur

Gerjanne Hoorn

Regiomanager

SKJ 110014514

ghoorn@omegagroep.nl 06-23031655

Team procescoördinatie

Joselien Bekendam

Procescoördinator

SKJ 110026687

jbekendam@omegagroep.nl 06-29146140

Sanne Knol

Procescoördinator

SKJ 110026974

sknol@omegagroep.nl 06-11312000

Miranda Koerts

Coördinator opleiding, zorg & advies

SKJ 110010230

mkoerts@omegagroep.nl 06-12011761

Bibian Oele

Gedrags­wetenschapper

SKJ 120009476

boele@omegagroep.nl 06-11055864

Marleen Haxe

GZ-psycholoog

BIG 79057751625

mhaxe@omegagroep.nl 06-55482226

Zorgmedewerkers

Anneke

Trend

Sylvia

Trend

Michelle

TREND

Astrid

STAP/BW

Monique

Trend

Quincy

Trend

Paulien

Trend

Myrthe

Trend

Monique

Stap

Mariska

Trend

Kim

Stap/BW

Iris

Trend

Iris

Stap

Gerda

Stap/BW

Dorien

Trend

Dennis

Trend

Chantal

Trend

Amy

Trend

Daphne

Stap/BW

Nynke

Stap

Tienco

Trend

Christa

Trend

Anouk

Trend

Annemijn

Trend

Stagiaires

Sharon

TREND

Lyanne

TREND

Loïs

TREND

Iona

TREND

Ondersteunende diensten

Tim

Carla

Yvonne

Erika

Harmjan

Linda

Ingrid

Fatma

Remona

Geesje

Nynke

Sabine

Ale